Reblog this and check your inbox in two hours.

mellowthemind:

silentnefertiti:

ohmyhelbig:

cake-full-of-fist:

ask-killingfantasy8:

ciel-dog-phantomhive:

crys-love:

tor-o-saurus:

thebigmystery42:

….sorta scared?….

your url makes this 10x creepier

I’ll be waiting, 2 hours timer is set 

look at the notes.

Okay, we’ll be waiting.

Fucking shit……

What the actual fuck you guys
WHAT THE ACTUAL FUCKING FUCK
¿¡¿¡¿¡¿¡¿¿¿!

THIS SHIT IS SCARY I DIDNT ACTUALLY THINK IT WOULD HAPPEN.

Because…..I don’t expect a damn thing.

😒

Wait ! What if I forget to check my check inbox in two hours ? Does that count ? Or is time not the point ?

mysoulhasgrowndeep-liketherivers:

postracialcomments:

fatgirlopinions:

sapphirelillies:

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 
do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?
stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

THIS IS SOME GRADE-A BULLSHIT. GRAPES COST TYPICALLY $2-$3 A POUND, SO THAT LOOKS LIKE ABOUT $6 WORTH OF GRAPES, PINEAPPLES ARE ABOUT $3-$5 DEPENDING ON THE TIME OF YEAR, RASBERRIES COST ABOUT $3 A CONTAINER, PLUS THE NUTS WHICH WERE A $1, AND THE DRINK PROB COST $2.Now, lets do some math…………… 6+3+3+1+2=15.
Morons. Try again. 

Ummmm food does not cost the same across the US and stop using ableist slurs jfc

^^^^

Acting like 15 dollars ain’t a lot I can eat fast food for like 3 days on $15

Fuck all that . Go to the hood . Hit the Bodega with $32 . Fuck nuts . Get some Nacho Cheese Sunflowers seed . Get a platter for $5 or less . Walk next door to the Chinese store and get some pineapples for a dollar . Now all y’all stop crying because you just spent less then $10 and after you can play with the children of the neighborhood and be a positive role model instead bitching about nonsense on Tumblr ,

mysoulhasgrowndeep-liketherivers:

postracialcomments:

fatgirlopinions:

sapphirelillies:

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

THIS IS SOME GRADE-A BULLSHIT. GRAPES COST TYPICALLY $2-$3 A POUND, SO THAT LOOKS LIKE ABOUT $6 WORTH OF GRAPES, PINEAPPLES ARE ABOUT $3-$5 DEPENDING ON THE TIME OF YEAR, RASBERRIES COST ABOUT $3 A CONTAINER, PLUS THE NUTS WHICH WERE A $1, AND THE DRINK PROB COST $2.
Now, lets do some math…………… 6+3+3+1+2=15.

Morons. Try again. 

Ummmm food does not cost the same across the US and stop using ableist slurs jfc

^^^^

Acting like 15 dollars ain’t a lot I can eat fast food for like 3 days on $15

Fuck all that . Go to the hood . Hit the Bodega with $32 . Fuck nuts . Get some Nacho Cheese Sunflowers seed . Get a platter for $5 or less . Walk next door to the Chinese store and get some pineapples for a dollar . Now all y’all stop crying because you just spent less then $10 and after you can play with the children of the neighborhood and be a positive role model instead bitching about nonsense on Tumblr ,

Reblogged from nerdgirlextraordinaire